lgoo digitalreach

Referencie

Sme marketingová agentúra so silným dôrazom na výsledky. Naším poslaním je pomáhať podnikom rásť a dosahovať ich ciele prostredníctvom efektívneho marketingu.

Primárne sme riešili pre známu značku Ecoprodukt SEO s dôrazom na tvorbu obsahu. Vrámci komplexného plánu sme spolupracovali na plánovaní všetkých online marketingových aktivít. Od brandu, cez newsletter a socálne média až k influencerom.
Adwords
SEO
Influencers
Sociálne média
Affiliate
Pre spoločnosť HECH ako lídra segmentu dom&záhrada sme vytvorili audit&analýzy pre čo najefektívnejšie nastavenie SEO plánu a rentabilitu investícii.
SEO
Firemná vizitka spoločnosti Ekom prešla úpravami pre maximalizáciu výkonu SEO optimalizácii. Po audite a analýzach sa táto firma dostala na 1. miesto v lokálnom vyhľadávaní Google.
Audit&Analýzy
SEO
Sociálne média
Tím stránky skontroluj.to si nás “najal” na kontrolu obsahu z pohľadu SEO + tvorbu nového osahu na ich firemný web.
SEO
Na webe zo segmentu stavebníctvo sme sa spoločne zacielili na SEO s cieľom zvýšiť share of search.
SEO
U tohto klienta zo segmentu zdravie&krása sme vytvorili komplexný marketingový plán a smerovanie kreativy a contentu. Alfou omegou bol audit a “zdravé” technické základy. Sústredili sme sa na všetky marketingové kanály: SEO, Adwords, Influencers, affiliate a najmä sociálne média. Hlavným cieľom však bolo budovanie obsahu a prísny SEO plán pre onpage.
Adwords
SEO
Influencers
Sociálne média
Affiliate
V spoločnosti Vaša realitná sme vytvorili audit webu pre správne smerovanie SEO a takisto audit sociálnej siete pre správne smerovanie kreatívy inhouse.
SEO
Sociálne média - audit
U tohto klienta zo segmentu zdravie&krása sme audit a analýzu dopytu pre správne smerovanie kreativy a contentu.
SEO
Pri brande greenclimber stojíme od prvého dňa vzniku. Vsadili sme na analýzu dopytu a konkurencie. Pripravili sme prísny SEO plán ktorý v priebehu mesiaca klienta “vytiahol” na prvé priečky vyhľadávania.
Audit&Analýzy
SEO
Sociálne média
Náš klient zo segmentu hračky&edukácia potreboval pracovať na SEO. Prešiel procesom auditov, analýz až k tvorbe obsahu. Okrem organického vyhľadávania sme sa pustili aj do plateného AdWords.
Adwords
SEO
Content

+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi 08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok

Pozývame vás
na kávu

Pôsobíme na celom Slovensku so sídlom v Trenčianskom Kraji.

info@digitalreach.sk

2023 digitalreach.sk All Rights Reserved