lgoo digitalreach

Nenechajte si ujsť: Marketingové a e-commerce akcie v roku 2024

Chcete si rozšíriť obzory, plánujete nadviazať nové pracovné kontakty alebo jednoducho hľadáte nové informácie z oblasti marketingu a e-commerce? V tom prípade si vyberte aspoň jednu z marketingových a e-commerce aktivít, ktoré sa budú konať v roku 2024.

Nenechajte si ujsť: Marketingové a e-commerce akcie v roku 2024

Na Slovensku

Ecommerce Bridge LIVE

Akcia určená pre e-commerce komunity aj mimo hlavného mesta. Toto turné po slovenských mestách vám prinesie 5 prednášok rôznych expertov a kvalitný networking. Ide o druhý ročník akcie, ktorá v roku 2023 získala v radoch e-commerce a marketingu množstvo priaznivcov. Teší sa na vás aj Štefan Polgári.

Miesto a dátum: Bardejov 25.1. , Žilina 15.2., Prešov 7.3., Trnava 28.3., Zvolen 18.4., Liptovský Mikuláš 9.5., Nitra 30.5., Košice 3.10., Banská Bystrica 24.10., Poprad 7.11., Bratislava 28.11.

Info: https://www.ecommercebridge.sk/eventy/

E-commerce day

Tešiť sa môžete na celodennú konferenciu pre malé a stredné e-shopy. V dvoch prednáškových sálach a dvoch workshopových miestnostiach si vypočujete podnetné prednášky na témy z marketingu, práva, logistiky a iné. Poteší aj afterparty a networking na konci prednáškového dňa.

Miesto a dátum: Hotel Vienna House Easy, Bratislava, 11.04.2024

Info: https://ecommerceday.sk/

Marketingový štvrtok Košice

Dalibor Cicman z košickej firmy GymBeam sa každý štvrtok snažia podporovať miestnu e-commerce a marketingovú komunitu. A to formou zaujímavých prednášok a informácií zo sveta marketingu. Nechýba ani networking v príjemnej neformálnej atmosfére.

Miesto a dátum: Tabačka Kulturfabrik Košice, raz mesačne

Info: https://www.facebook.com/marketingovystvrtok

UPTERDAM

Najväčšia e-commerce konferencia na Slovensku sa v roku 2024 opäť predstaví s množstvom zaujímavých prednášok, vystavovateľov a s bohatým sprievodným programom. Chýbať nebude ani poradenská zóna.

Miesto a dátum: D1 Center, Senec, 26.09.2024

Info: https://www.upterdam.sk/

Marketing RULEZZ

Ani tento rok nechýba v zozname najväčšia marketingová konferencia na Slovensku, o ktorú sa stará Peter Šebo. Stretnete tu odborníkov z najznámejších marketingových agentúr na Slovensku. Vypočujete si domácich, aj zahraničných spíkrov v 3 sálach Starej Tržnice.

Miesto a dátum: Stará tržnica, Bratislava, jeseň 2024

Info: https://marketingrulezz.sk/

Boost Konferencie

Pod taktovkou bratislavskej online marketingovej agentúry Visibility sa niekoľkokrát ročne konajú akcie s názvom #boostkonferencie. Naposledy sa venovali napríklad AI a e-mail marketingu. Tešiť sa teda môžete na ďalšie aktuálne témy zo sveta marketingu.

Miesto a dátum: Bratislava, dátumy zatiaľ nezverejnené

Info: https://boost-conferences.sk/

V Čechách

ShopMasters

Potrebujete si vypočuť rady a know-how úspešných e-shopárov ako uspieť v biznise?
Zúčastnite sa teda tejto akcie, ktorú organizujú Ecomail, Heureka, Packeta a Shoptet. Okrem prednášok a networkingu sa môžete zúčastniť aj mastermindu s vybraným expertom.

Miesto a dátum: Visionary Holešovice, Praha, 15.02.2024

Info: https://shopmasters.cz/

Ecommerce Prague

Prvá medzinárodná e-commerce konferencia v Čechách, ktorá je určená e-shopom, ktoré chcú expandovať do zahraničia. Získajte inšpiráciu od najväčších hráčov na českom e-commerce trhu. Tešiť sa môžete na riadený networking a 4 mastermind skupiny s top lektormi.

Miesto a dátum: WPP Campus, Praha-Holešovice, 08.02.2024

Info: https://www.ecommerceprague.cz/

Czech Online Expo

Najväčší český e-commerce a online business veľtrh. Čaká vás 16 tematických konferencií v 7 sálach a prednášky špičkových expertov z rôznych oblastí, napríklad SEO Summit, Al Summint, PPC Summit, Content a Copy Summit a omnoho viac.

Miesto a dátum: PVA Expo Letňany Praha, 27.02.-28.02.2024

Info: https://www.czechonlineexpo.cz/

Dominika

Manažment | copywriting

Social media špecialistka a copywrigterka tímu Digitalreach

Newsletter

Zanechajte nám prosím svoj email, aby ste dostali vždy čerstvé novinky z online sveta.

Najlepšie články

+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi 08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok

Pozývame vás
na kávu

Pôsobíme na celom Slovensku so sídlom v Trenčianskom Kraji.

info@digitalreach.sk

2023 digitalreach.sk All Rights Reserved