lgoo digitalreach

Autor: Martin Jánošík

V online marketingu sa pohybujem už od roku 2009. S potešením ponúkam moje ekonomické a marketingové vedomosti, ktoré som nadobudol počas rokov práce v digitálnom prostredí.

Môj pohľad na podnikanie je komplexný a viem oceniť dôležitosť digitálneho marketingu pre úspech každej firmy. S individuálnym prístupom k každému klientovi sa snažím porozumieť jeho konkrétnym potrebám a cieľom. Verím, že úspešná digitálna stratégia je založená na precíznom a dobre premyslenom pláne, a preto sa snažím vytvárať presne takéto riešenia.

Určitú dobu som pracoval „na druhej strane“ ako manažér eshopov. Práve táto perspektíva mi umožňuje lepšie porozumieť vašim potrebám a výzvam ako online predajcovi. S týmito skúsenosťami viem ponúknuť riešenia, ktoré sú prispôsobené špecifickým požiadavkám eshopov a zamerané na zvýšenie konverzií a rast vášho online podnikania.

Moje odborné znalosti v oblasti digitálneho marketingu a ekonomiky mi umožňujú efektívne analyzovať dáta a vytvárať strategické kampane smerujúce k dosiahnutiu vašich podnikateľských cieľov. Svojou vášňou pre digitálny marketing a neustálym vzdelávaním sa v oblasti nových trendov a nástrojov sa snažím byť stále na čele s aktuálnymi digitálnymi inováciami.

Ak hľadáte skúseného profesionála, ktorý vám môže pomôcť s digitálnym marketingom a poskytnúť vám komplexné riešenia pre vaše podnikanie, som tu, aby som vám pomohol. Spoločne môžeme vytvoriť úspešnú online prítomnosť a dosiahnuť vaše obchodné ciele. Nech už potrebujete poradenstvo, plánovanie kampaní alebo konkrétne služby, som pripravený vám pomôcť s digitálnym úspechom.

 

5 citátov z digitálneho prostredia ktoré sa mi páčia

„Obsah je kráľ, ale distribúcia je kráľovná, a ona si sedí na tróne.“ – Jonathan Perelman

Tento citát zdôrazňuje, že kvalitný obsah je dôležitý, ale jeho úspech závisí aj od správnej distribúcie a šírenia. Bez efektívnej stratégie distribúcie môže byť aj najlepší obsah neúčinný.

„Ak nepoužívate sociálne médiá, ste prakticky neviditeľný pre svojich zákazníkov.“ – Andrew Grill

Tento citát zdôrazňuje dôležitosť sociálnych médií v dnešnom digitálnom svete. Prítomnosť na sociálnych médiách je kľúčová pre budovanie povedomia o značke a interakciu so zákazníkmi.

„Najlepšie miesto, aby ste skryli mŕtve telo, je druhá strana Google výsledkov vyhľadávania.“ – Brian Clark

Tento citát poukazuje na význam optimalizácie webovej stránky pre vyhľadávače (SEO). Ak nie ste viditeľní na prvých stranách výsledkov vyhľadávania, je veľmi pravdepodobné, že vás zákazníci nepostrehnú.

„Marketing už nie je o tom, koho poznáte, ale o tom, kto vás pozná.“ – Seth Godin

Tento citát zdôrazňuje posun v marketingovom svete. Už nie je len o nadväzovaní vzťahov so zákazníkmi, ale o budovaní silnej značky a povedomia, aby zákazníci sami vyhľadávali vaše produkty alebo služby.

„Ak neplánujete, plánujete zlyhať.“ – Benjamin Franklin

Tento citát je všeobecne aplikovateľný, ale platí aj pre digitálny marketing. Plánovanie je kľúčové pre dosiahnutie úspechu v online svete. Bez jasného cieľa a stratégie môžete strácať čas a zdroje.

Martin Digitalreach stojata fotka

Martin Jánošík

Zakladateľ | manažér

Skúsený online marketér so silným dôrazom na stratégie založené na dátach a vytváranie efektívnych online kampaní.

Newsletter

Zanechajte nám prosím svoj email, aby ste dostali vždy čerstvé novinky z online sveta.

Najlepšie články

+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi 08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok

Pozývame vás
na kávu

Pôsobíme na celom Slovensku so sídlom v Trenčianskom Kraji.

info@digitalreach.sk

2023 digitalreach.sk All Rights Reserved