lgoo digitalreach

Email marketing

Buletin e-mailom na zoznam predom určených adresátov. Newslettre môžu obsahovať rôzne typy informácií, ako sú novinky, aktuality, tipy alebo rady z oblasti, ktorou sa newsletter zaoberá. Cieľom newsletteru je poskytovať pravidelný obsah pre čitateľov, ktorí sa zaregistrovali na jeho odber.

Spätná väzba formou reportu

Poskytujeme zpätnú väzbu o výkone alebo úspešnosti činnosti alebo projektu. Report môže obsahovať rôzne druhy informácií, ako sú napríklad štatistiky, grafy, tabuľky alebo komentáre, ktoré poskytujú prehľad o výsledkoch a vyhodnotenie úspešnosti.

Ako na to?

Vytvoríme Vám dizajn na mieru. Zabezpečíme technické pozadie pre odosielanie akciových emailov pre navýšenie predaja a v neposlednom rade lojalitu zákazníkov

Relevantná komunita a jej rozširovanie

Relevantná komunita je skupina ľudí, ktorých záujmy alebo činnosti súvisia s danou témou alebo oblasťou.

Anylýza internetového dopytu pre reálny obraz o potrebách potenciálnych klientov, internetovému trhu a konkurencii, takže stránka nie je „odtrhnutá “ od reality

Analýza internetového dopytu je proces zisťovania a vyhodnocovania informácií o tom, aké výrazy alebo slová používajú ľudia pri hľadaní informácií na internete. Táto analýza môže byť užitočná pre rôzne účely, ako napríklad pre optimalizáciu webových stránok pre vyhľadávače, pre zlepšenie cielenia reklamy alebo pre získavanie prehľadu o aktuálnych trendoch a záujmoch verejnosti.

Ďalšie služby

Zvýšená viditeľnosť pre cieľovú skupinu
Okamžitá viditeľnosť pre cieľovú skupinu
Ovplyvňovanie pozitívnej mienky
Relevantná komunita a jej rozširovanie
Marketingové poradenstvo
Stanovenie cieľov – úvodný brainstorming
Reklamné predmety ako tričká, perá a hrnčeky.

+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi 08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok

Pozývame vás
na kávu

Pôsobíme na celom Slovensku so sídlom v Trenčianskom Kraji.

info@digitalreach.sk

2023 digitalreach.sk All Rights Reserved