lgoo digitalreach

Marketingová konzultácia

Ponúkame konzultačné služby pre internetový marketing. Pomôžeme vám vypracovať stratégiu, optimalizovať vyhľadávačovú viditeľnosť, nastaviť PPC reklamy a spravovať sociálne médiá.

Poskytneme analýzu a sledovanie výkonu vašich kampaní a poradíme s e-mail marketingom.

Sme odborníci s bohatými skúsenosťami, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní a zlepšiť digitálnu prítomnosť. Naša prispôsobiteľná služba je navrhnutá na mieru vašim potrebám, s cieľom priniesť vám konkrétne a efektívne riešenia.

Stratégia internetového marketingu

Pomôžeme vám vypracovať efektívnu stratégiu internetového marketingu pre vašu firmu. Preskúmame vaše ciele, cieľovú skupinu a konkurenciu a navrhneme plán, ktorý vám pomôže dosiahnuť maximálny dosah a zvýšiť konverzie.

Optimalizácia vyhľadávačov (SEO)

Pomôžeme vám optimalizovať vašu webovú stránku, aby bola lepšie viditeľná vo vyhľadávačoch. Vypracujeme kľúčové slová, optimalizujeme obsah a štruktúru vašej stránky a poskytneme vám odporúčania pre budúce zlepšenia.

PPC reklama

Poradíme vám pri nastavení a správe platených reklamných kampaní. Pomôžeme vám vybrať správne kľúčové slová, nastaviť rozpočet a sledovať výkon vašich reklám, aby ste dosiahli najlepšie možné výsledky.

Sociálne médiá

Poskytneme vám stratégiu a odporúčania pre správu sociálnych médií. Pomôžeme vám vybrať správne platformy, vytvoriť zaujímavý obsah a správne komunikovať s vašou cieľovou skupinou prostredníctvom sociálnych médií.

Analýza a sledovanie

Pomôžeme vám monitorovať a analyzovať výkon vašich marketingových kampaní. Poskytneme vám nástroje a techniky na zhromažďovanie dát a vyhodnocovanie úspechu vašich marketingových aktivít.

E-mail marketing

Poradíme vám pri vytváraní efektívnych e-mailových kampaní a automatizovaných sledovačov. Pomôžeme vám s tvorbou obsahu, segmentáciou cieľovej skupiny a meraním výsledkov.

Ďalšie služby

Zvýšená viditeľnosť pre cieľovú skupinu
Okamžitá viditeľnosť pre cieľovú skupinu
Ovplyvňovanie pozitívnej mienky
Relevantná komunita a jej rozširovanie
Marketingové poradenstvo
Stanovenie cieľov – úvodný brainstorming
Reklamné predmety ako tričká, perá a hrnčeky.

+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi 08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok

Pozývame vás
na kávu

Pôsobíme na celom Slovensku so sídlom v Trenčianskom Kraji.

info@digitalreach.sk

2023 digitalreach.sk All Rights Reserved