SEO

Search Engine Optimization

SEO (Search Engine Optimization) je proces optimalizácie webovej stránky, alebo online obsahu pre vyhľadávače, ako je napríklad Google. Cieľom SEO je zlepšiť pozíciu stránky vo výsledkoch vyhľadávania pre kľúčové slová alebo frázy, ktoré sú relevantné pre stránku a ktoré by mohli byť zaujímavé pre používateľov vyhľadávača.

Vypracujeme Vám analýzu kľúčových slov pre čo najkvalitnejší obsah webu z pohľadu SEO. Vhodná slova pre kategórie, produkty či blog. Našim spoločným cieľom je čo najvyššia pozícia v google. Kľúčové slová sú zoradené podľa počtu vyhľadávania, podľa pozície vášho webu vo vyhľadávaní, podľa sezónnosti a iných potrebných parametrov. V neposlednom rade tak spoznáme virtuálny dopyt po vašich produktoch či službách.

 • Zistíme dopyt po vašich produktoch a službách, analyzujeme Váš web aj konkurenciu
 • Pomocou softvérových nástrojov zistíme slová, ktoré zákazníci na internete hľadajú – v Google
 • Zistíme pozíciu Vášho webu, resp. či sa váš web zákazníkom v Google zobrazuje
 • Všetky zistené dáta Vám potom logicky zoradíme v tabuľke a odošleme pre každodenné používanie marketérom a ostatným

  Kontaktovať pre viac info

Každý SEO audit je individulny podľa toho ktorého webu, ale všeobecne sa dá povedať že sa zameriavame na tieto parametre:

 • technické SEO (rýchlosť webu, presmerovania, štruktúra stránok…atď.)
 • obsahové SEO (met data, kvalita textov)
 • základné UX/UI
 • príležitosti na zlepšenie
 • odkazová politika – interná/externý

Výsledkom SEO auditu je dokument v rozsahu cca 50 strán – prehľadne štruktúrovaný slúžiaci pre webdevelopera a marketéra. Je to podklad pre nasledujúce opravy, editácie, pridávanie chýbajúceho.

Kontakovať pre viac info

Linkbuilding je dôležitá časť SEO optimalizácie. Linkbuildingu na jednej strane zvyšuje počet odkazov, ktoré privedú návštevníkov na vašu web stránku. Na druhej strane vylepšuje umiestnenie v google vyhľadávaní.

Linkbuilding je dlhodobá systematická činnosť, ktorú treba robiť podľa plánovanej stratégie, aby boli výsledky zaručené. Dôležitá je najmä kvalita, až na druhom mieste je kvantita spätných odkazov.

Podstatné je, aby odkazy boli relevantné. Najkvalitnejšie odkazy sú tie, ktoré sa nachádzajú na weboch so silnou autoritou.

 • revízia existujúcich odkazov
 • návrh správnej odkazovej stratégie
 • exekutíva návrhu


Kontaktovať pre viac info

Marketingová stratégia pri ktorej sa vytvára kvalitný, relevantný obsah za účelom zaujať a získať si jasne určené publikum – to všetko s cieľom dosiahnúť takú reakciu zákazníka – konverziu.

Vytváraním a zdieľaním relevantných článkov, landing pages, videí, newsletterov, podcastov a iných formátov. Tento prístup vytvára odborné znalosti, podporuje povedomie o značke a udržuje vašu firmu v popredí pozornosti, keď je čas kúpiť to, čo predávate. (SEE, THINK, DO, CARE)


Kontaktovať pre viac info

Samotná spoluráca sa začína určite dobrou kávičkou ☕️. Následne si preberieme potreby Vás ako klienta, očakávané výsledky a samotný rozpočet na začiatok. Cieľom je rentabilná spolupráca výhodná pre obe strany. Keďže sa jedná o dlhodobý proces, je treba mať čistý stôl a jasne nastavené pravidlá a ciele. 

 

Kontaktovať pre viac info

Ovplyvňovanie pozitívnej mienky

Okamžitá viditeľnosť pre cieľovú skupinu

SEO

Zvýšená viditeľnosť pre cieľovú skupinu

Relevantná komunita a jej rozširovanie

Stanovenie cieľov – úvodný brainstorming

Zastihnete nás na:
+421 908 552 482
info@digitalreach.sk

Zavolajte nám kedykoľvek medzi
08:00 – 16:00 Každý pondelok až piatok 

Zastavte sa u nás na kávu

Prievidza | Bánovce n/B | Trenčín